Prensipler

Antispam Politikası

Alıcılarının ya da alıcısının isteği dışında gönderilmiş toplu eposta mesajları SPAM olarak değerlendirilir. Kampanya gönderimi yapan müşterilerimiz, üyelerine ait e-mail adresleri vb. bilgilerin üyelerin kendi bilgileri olduğunu kabul eder ve yine üyelerin kendi istekleri dışında bu adreslere toplu olarak mesaj göndermeyeceğini taahhüt eder.

Müşteriler; izinsiz dağıtım listelerine, halka açık haber gruplarına, satın alınmış e-mail adreslerine Nehaba üzerinden bir postalama yapmayacaklarını üyelik sözleşmesini kabul ederek taahhüt eder.

Üyeler, Nehaba üzerinden gönderdikleri ebültenlerde kendileriyle ilgili veya alıcıları manipüle etmeye yönelik yanlış bilgiler sunmayacağını kabul eder.

Nehaba kendi takdir yetkisinde üyelerin Anti-Spam politikalarını uygulama yada gönderme izinlerini ihlal ettiğine inanırsa veya sahte kayıtlarla üye yaptığını tespit ederse, herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliklerini ve sahte kayıtları anında iptal eder. Bu kayıtlar sebebiyle kazanılmış tüm haklar geçersiz sayılır.

Müşteriler, hizmet sözleşmesine göre, işbu sözleşme kapsamında üçüncü kişilere gönderecekleri tanıtım yada pazarlama epostalarının hukuka ve ahlaka aykırı unsurlar içermeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Üyeler gönderecekleri epostalar ile üçüncü kişilerce istenmeyen eposta iletişimi olarak nitelendirilebilecek yoğunlukta bir iletişimde bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Gizliliğinizi nasıl koruyoruz?

Sistemimizdeki verilerin hatalı kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amacıyla güvenlik önlemleri alınmıştır. Genel olarak çalışanlarımızın datalarınıza erişim hakkı yokur. Sadece sizden gelen talepler doğrultusunda sistem yöneticisi veritabanına müdahale eder ve veritabanına yapılan her işlem kayıt altına alınır. Tüm e-mail adreslerinizin güvenli ve size özel bir ortamda tutulduğundan, asla başka amaçlar için kullanılmadığından emin olabilirsiniz.

İstenmeyen bir e-mail'i spam olarak raporlama

Size mesaj yollamak için Nehaba'yı kullanan göndericiyi tanımıyorsanız, spam-bildirimi@nehaba.com adresine mail atarak spam olarak bildirebilirsiniz. Emin olun; gelen şikayetleri değerlendiriyor, araştırıyor ve harekete geçiyoruz, bu sürede sizden tek istediğimiz bize biraz zaman tanımanız ve sabırlı olmanız.

Örnek E-bülten

 
 

Haberiniz Olsun!

Profesyonel eposta gönderimi hakkında değişen politikalardan, kampanyalardan haberiniz olsun, ayrıca ortak toplu gönderim kampanyaları konusunda habersiz kalmayın!